Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Brigáda

Brigáda

sobota 8:00 5. listopad 2011
14:00 5.11.2011
Brigáda v okolí Sokolovny, která nám pomůže uhradit část provozních nákladů naší klubovny. První skupina pracantů, složena převážně z řad Jestřábů a jejich rodičů, se sešla už v 8 hodin ráno. Vyfasovali jsme hrábě, kolečka a další nářadí a vrhli jsme se do práce. Hlavní činnost spočívala v hrabání listí a úklidu v okolí Atletického stadionu. Před 11. hodinou přišly další posily, především z řad Veverek. I přes své nepříliš vhodné umístění už byl kontejner nacpán až po okraj, a tak následovalo důkladné pěchování, aby se tam další a další tuny listí a zeminy vešly. Práci jsme ukončili před druhou hodinou odpolední.

Brigády se zúčastnilo 37 členů a rodičů!! B) Děkujeme všem, kteří se do této brigády aktivně zapojili :D :) Poděkování patří rovněž Technickým službám za možnost si finanční prostředky odpracovat! Díky této brigádě se nám podaří pokrýt část nákladů na provoz naší skautské klubovny. :))

  Kniha akce

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra5. listopad 2011 v 14:34 

Na brigádě ohledně klubovny se sešly všechny děti a také 12 rodičů. Děkujeme všem za výraznou pomoc - maminkám za jejich vytrvalost a pracovitost, obzvlášť se velmi hodili silné ruce tatínků , - velká plachta výrazně pomohla. Za největší pracanty považuji, zejména nejmenší kluky a z holek Lasičku.

Odpovědět