Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Noční Výsadek

Noční Výsadek

pátek 21:00 18. listopad 2011
7:04 19.11.2011
Dva členové oddílu, Matyáš a Mišák, se vydali ověřit svoji orientaci v nočním terénu ve skautské výzvě Noční Výsadek.

Asi na půl hodiny jsme oslepli. Čekala nás cesta autem do neznáma. Na první zastávce byl vysazen Mates: "Zpočátku jsem si říkal, kde jsem, ale po chvilce jsem se trochu zorientoval a uviděl záře měst a vydal se na cestu. Prodírajíc se hustým porostem za přítomných srnek, spatřil jsem město, ostrá světla, která mě oslnila a já si uvědomil že je to jen na mně. Putoval jsem a najednou zničeho nic další město. To už bylo to pravé, sešel jsem s kopce a zamířil přímo do klubky, tím končí moje cesta a unikl jsem z věčných lovišť."

Druhá zastávka o pár kiláků dál byla určena Mišákovi: "..196 - 197 - 198 - 199 - 200... po dvanáctinásobném otočení kolem své vlastní osy a nekonečném počítání si sundávám šátek a vidím, že nic nevidím - rozdíl mezi pohledem se šátkem a bez něj se rovná bodu mrazu. Všude kolem jen černočerná čerň. Po chvíli hmatových zkoušek zjišťuji, že jsem uprostřed poněkud hustého smrkového lesa. Nezbývá mi tedy, než se z něj nějak vyhrabat. Hbitě..." ...více o nočním dobrodružství Mišáka *lebka*

  Kniha akce

Jezevec
Jezevec21. listopad 2011 v 18:10 

Mě by akorát zajímalo jak dopadl Mates ,ale jinak to bylo super ;D ;D ;D ;D ! !

Mišák
Mišák21. listopad 2011 v 21:33

Mates výzvu samozřejmě také splnil, vím jenom, že dorazil do klubovny včas, ještě za hluboké noci :)

Odpovědět