Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Setkání s harcery

Setkání s harcery

čtvrtek 9:30 24. únor 2011
14:30 24.2.2011
Setkání s polskými skauty v Glubczycích! ;D
Akce se uskutečnila přímo na hlubčické radnici, kde probíhal program Harcerské zimní akce. Hráli jsme společenské hry (šachy, člověče nezlob se, ping pong), ale hlavně si povídali, seznamovali se a vzpomínali na společné zážitky, když česko-polské dorozumění dovolilo... Zdolali jsme také vyhlídkovou věž radnice a prohlédli si místní muzejní expozici. Místní hasiči nás také seznámili se zásadami při nehodě. Vyzkoušeli jsme si i zpívání do mikrofonu a zapěli jsme Tři čuníky... a na závěr dlouhé loučení a společné focení... B)

Galerie z akce na Rajčeti

  Kniha akce

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra23. únor 2011 v 16:19 

:)Zpráva z Polského velvyslanectví - mezivládní dohoda o návštěvách čs. dětí v Polsku. Děti (z různých organizací a škol) mohou navštívit Polsko bez OP i pasu na základě seznamu dětí s rodným číslem a plnoletou odpovědnou osobou, která se o děti postará. :)

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra23. únor 2011 v 16:20

Teď už to necháme tak, ale příště budou mci i ty děti které se z toho důvodu odhlásily (Markétka, Dominik, Beruška aj)

Michael Cestr - Mišák
Mišák 23. únor 2011 v 17:28

dobrá zpráva B) avšak pro ostatní země (Rakousko, Německo, SK) se stejně cestovní pas hodí...

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra23. únor 2011 v 18:33

To jo, ale budeme plánovat zahraničí? :S Když některé a docela zajímavé akce zůstaly bez povšimnutí a pak na ně ostatní doplácí? :S

Odpovědět