Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Stanovačka

Stanovačka

neděle 14:00 28. srpen 2011
13:00 29.8.2011
Vyrazili jsme do ježnických lesů na stanovačku. První zastávka byla na Ježečkově paloučku, kde jsme hráli hry s míčky a taky závodili. Zanedlouho už jsme doputovali do Ohnivého lomu. Závod o nejrychlejší postavení stanu vyhrál Kryštof se Sojkou s časem 3,5 minut. Další týmy trochu tápaly, avšak do 10 minut všechny stany stály. Po rychlostním nasbírání dřeva bylo na čase rozdělat oheň. Šanci jako první dostali naši nováčci. Další v pořadí byla Markéta, která jej suverénně rozdělala na první zápalku. A tak se opékalo. Po opečení klobás přišla na řadu kytara a zpívání táborových písní :). U ohně jsme také přemýšleli nad tím, co bychom si vzali na opuštěný ostrov a povídali si o nejlepších knížkách. Sojka vyprávěla nekonečný strašidelný příběh o příšeře, která byla rychlá jako gepard, tichá jako pták a velká jako skála ;D. Den byl zakončen tradičně skautskou večerkou...

Ráno nás čekala rozcvička doplněná o několik her. Po sbalení stanů a úklidu jsme v plné polní vyrazili na ježnickou rozhlednu. Nejrychlejším běžcem na rozhlednu se stala Sojka s časem 27 vteřin, následovaná Kryštofem a Domčou :)) Na vyhlídkové plošině jsme se uvelebili s kytarou a hráli a zpívali písničky známé i neznámé... Naše další cesta pokračovala na Keltský stromokruh, popsali jsme si všechny stromy a vrhli se do soutěže o sladkou odměnu - Hledej a přines. V závodě o přinesení nejen přírodnin byli nejpohotovější Sojka spolu s Kryštofem. Blížilo se poledne a to byl čas se odebrat pomalu domů.

Galerie z akce na Rajčeti

  Kniha akce

Jeňa
Jeňa17. srpen 2011 v 14:19 

ja super, stanovačka ! bez civilizace ;D u ohňa skaut

Odpovědět
Kočičák
Kočičák17. srpen 2011 v 11:58 

Nestihnu to, mám současně i jinou akci.

Charlie Vydra
Charlie Vydra17. srpen 2011 v 13:17

Dobře, skauttěšíme se na zahajovačce.

Odpovědět
12 příspěvkůVýběr Stránky