Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Družinová výprava Jestřábů

Družinová výprava Jestřábů

pondělí 13:00 7. květen 2012
13:00 8.5.2012
Sešli jsme se v jednu hodinu odpolední, abychom odstartovali naši Jestřábí výpravu. Naše cesta vedla do ježnických lesů. Šli jsme kolem políček řepky olejné - až k Jelení studánce. V její blízkosti jsme se rozhodli, že tady uděláme oběd. K obědu byl guláš. Poobědvali jsme, umyli nádobí a hurá ke klubovně. V klubovně, i když bylo už pozdě večer, jsme si zahráli dostihy. Když byla hra v nejlepším, navštívila nás Charlie s Mývalem. Za chvíli jsme šli spát. Ráno, když jsme se vzbudili, vyrazili jsme na Šelenburk. Po cestě jsme si zahráli nějaké hry. Na Šelenburku bylo moc lidí, tak jsme vyrazili na Cvilín. Jak jsme tak šli, tak nás Mates trochu vyzkoušel z Morseovky. Na Cvilíně jsme si dali přestávku a šli dál. Náš cíl byl lom a v něm si uvařit čaj. Došli jsme k lomu a uvařili čaj a pomalu šli zpátky do klubovny ;-) Jezevec

  Kniha akce

Charlie Vydra
Charlie Vydra5. květen 2012 v 16:07 

To byla možnost každé družiny udělat si vlastní družinovou výpravu.
Určit si místo, které by chtěli navštívit. Čas který by chtěli spolu strávit, posílit družinové vazby, zdokonalit se v družinové praxi a přípravě na Lobiňák, hrát družinové hry a pro rádce příprava na rádcák, čekatelák.

Zatím využívají pouze Jestřábi- sláva jim, pro ostatní škoda.

Odpovědět