Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Putování po studánkách

Putování po studánkách

sobota 7:00 31. březen 2012
14:00 31.3.2012
Druhý ročník akce pro veřejnost, kterou spolupořádal náš skautský oddíl. Pro děti jsme připravili deset stanovišť na Ježečkově paloučku. I přes nevlídné počasí si za dopoledne aktivity vyzkoušelo asi 200 dětí z řad veřejnosti. Děti běhaly po stopové dráze, chytaly PET-rybky, skládaly puzzle a lodičky, určovaly, co do lesa nepatří či poznávaly lesní zvěř. Zpestřením byly Sojčiny aquapokusy a putovní otázkové stanoviště. Na závěr si mohl každý opéct špekáček na rozdělaném ohni.

Stanoviště:
1. Stopová dráha
2. Hod na ryby
3. Hrátky s vodou - Aquakouzelník
4. Vodní Puzzle
5. Rybář a vydra
6. Co do lesa nepatří?
7. Lodičky
8. Poznáváčka
9. Hádanky
10. Omalovánky...

Děkujeme rodičům za pomoc při odvozu materiálu a všem členům za účast na akci.

  Kniha akce

Charlie Vydra
Charlie Vydra 29. březen 2012 v 14:57 

! ! ! Prosím jestli někdo máte na zahrádkách bílé narcisky, tulipány nebo jiné kytičky, které by jste mohli obětovat na studánky?
Měli jsme z radnice přislíbené, ale zřejmě nebudou.
Ještě by se daly pokusy udělat s petrželí, nebo celerem, ale kytky by byly lepší. CH.V ! ! !

Charlie Vydra
Charlie Vydra31. březen 2012 v 5:29

Tak na kytičky se nikdo nepřihlásil, že by chtěl někdo z rádců někoho z družiny na Hodinu Země také, ne. Beruška se ptá na deník, i když tam má dlouho odpověď, pro tatínka jsem jí dávala vzkaz i na maila, tož knoflík pro sběratele jsem přestala nosit.- Čtete to vůbec? ?

Odpovědět