Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Skautské Vánoce

Skautské Vánoce

sobota 17:00 22. prosinec 2012
20:00 22.12.2012
Sobotní večer byl ve znamení oslavy Skautských Vánoc. Slavnostní schůzku jsme zahájili Vánočním bingem, zpívali jsme koledy, hráli Vánoční scénky a také usedli k rozsvícenému vánočnímu stromečku, kde jsme si rozbalili navzájem ručně vyrobené dárečky :D Poté už jsme se přesunuli do slavnostního prostředí půdy, kde jsme v družinových kruzích pouštěli lodičky a někteří také vyzkoušeli lití olovosku. Závěr patřil vzájemným ochutnávkám cukroví. skaut

  Kniha akce

Mišák
Mišák23. prosinec 2012 v 20:51 

Vánoční schůzka se mi líbila, také díky za dárek ;-) Mnohé vyšlo lépe než loni... snad jen ten úklid byl dost náročný - proto díky všem (nejen z Jestřábů), kteří vydrželi o něco déle a pomáhali s úklidem klubovny - bez nějakých poznámek "že já nemusím" či "nebudu" ... V tomto ohledu musíme ještě spolupráci pilovat, abychom někteří nemuseli doklízet klubku do devíti do večera... (děkujeme i za trpělivost rodičů).

Ben-štrůdl
Ben-štrůdl23. prosinec 2012 v 21:19

je celkem smutné že si nějací Jestřabi odešli jen tak :(

Mišák
Mišák23. prosinec 2012 v 23:59

Ano, ale tentokrát úklidu bylo opravdu mnoho, takže to určitě nebyla otázka jen Jestřábů... když každý člen zapřáhne, jak nejlépe umí, tak za 10 - 15 minut není co řešit. A já myslím, že kdo chtěl, tak pomohl a těm také děkujeme... Někteří členové se zkrátka ještě učí... ;)

Charlie Vydra
Charlie Vydra24. prosinec 2012 v 6:40

A zůstali nejen Jestřábi, byli ochotníci i z řad Svišťů, chodbu nakonec domýval Mišák (musí se to dělat až nakonec, aby se to znovu nezašlapalo). A z jestřábů už bylo jen pár výtečníků, kteří odešli, nebo se točili na místě. Opravdu, kdyby se na to vrhli s plnou vervou všichni jestřábi dle svých sil(a to by nemuseli ani z ostatních družin) , tak fakt za 10 minut, není co dělat. Ale u jiných družin to není lepší a budeme muset pilovat.

Odpovědět