Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Začarovaná cesta

Začarovaná cesta

sobota 13:00 13. říjen 2012
16:30 14.10.2012
Začarovaná cesta byla akce určená pro naše vlčata a světlušky pod taktovkou Sisi.
První den jsme na cestě potkali Jezinku, loupežníka a dědu Vševědu, vlka, kouzelný palouček, skřítka Ohniváčka, plačícího skřítka. Plnili jsme jejich úkoly, třeba u skřítka Ohniváčka jsme měli postavit ohniště. U kouzelného paloučku jsme se měli zaposlouchat do vzduchu a nakreslit pak obrázek toho, co jsme slyšeli. Večer jsme si nacvičili divadlo Tři medvědi. Ráno jsme plnili další úkoly u ježka, u jelena, u veverky, u broučí maminky, u bobra a u bludiště. U jelena jsme skládali rodiny, u veverky jsme měli závod v přenášení oříšků, u ježky jsme měli spojovačku a u broučí maminky jsme povídali pohádku. U bobra jsme měli postavit ohniště. Na oběd jsme měli smažený květák s bramborem.

Robin Hood

  Kniha akce

Sodanka12. říjen 2012 v 17:17 

Bude se akce konat?

Charlie Vydra
Charlie Vydra12. říjen 2012 v 20:45

ano, Sisi se na akci chystá i s menším počtem dětí, jinak by jsme akci včas odvolali. Měla by to mít pečlivě připravené, protože je to také úkol na skautské zkoušky k vedení menších kolektivů. Robin může v klubce spát, nebo může spát i doma, a na další dění přijít ráno v neděli. Ostatní na stránkách.

Odpovědět