Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Jestřábí družinová výprava

Jestřábí družinová výprava

sobota 15:15 25. květen 2013
11:00 26.5.2013
Společně jsme se vydali na menší procházku přes bývalé cvičiště v Chomýži. Po příchodu do klubky jsme se najedli zahrály deskovku a šly jsme na kutě. Na druhý den jsme dělaly stezky a udělaly jsme toho dost a za odměnu jsme si zahrály Rychlé šípy. Potom jsme jen uklidily a ukončily jsme výpravu pokřikem.

  Kniha akce

Sodanka24. květen 2013 v 7:37 

Email mytyhujdik@seznam.cz neodpovídá na dotaz....

Michael Cestr - Mišák
Mišák 24. květen 2013 v 9:45

myty? :O ... zkuste přidat dotaz i sem (třeba bude podnětný i pro ostatní rodiče) nebo do osobních zpráv...

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra 24. květen 2013 v 9:59

Mám zkušenost, že Matyáš nechodí každý den na počítač a na maily. Není chyba v adrese?
matyhujdik@seznam.cz

Sodanka24. květen 2013 v 12:09

Emailem jsem se ptala proto, že dotazy se měly směřovat na Matyášův email (chybu v "myty" jsem udělala pouze tady...). Ale chtěla jsem se zeptat právě na místo přespání. Na stanovačku se mi zdá příliš chladno... tu si lépe užijete v teplejších dnech ;). Nemůžu riskovat nemoc. A ta z promoknutí a přespání venku není od věci... *bleee*

Jan Sudek - Jeňa
Jeňa24. květen 2013 v 13:16

Medard hlásí polední mrholení, pláštěnku a ponožky navíc s sebou ;) a stěmi mailovými dotazy, lepší je řešit hromadně na webu či turbo SMSkou.
Když si vzpomínám na výpravu na Ivančenu, už od začátku mrholení, drápání se ve sněhu na vrchol ;D to byly super časy skaut dítko imunitu doma nezíská :O pod nulu teplota neklesne, v stanu není taková zima ... podobné přespání je v horách pod plachtou ;D

Odpovědět