Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Odpoledne deskových her

Odpoledne deskových her

úterý 15:00 28. říjen 2014
20:00 28.10.2014
Pohodové odpoledne s deskovými hrami. Nejprve jsme si zahráli westernovou střílečku BANG!, poté hru na rychlost a postřeh DUCH a na závěr strategickou hru CARCASSONNE.

Karetní hra Bang! nás přenesla do světa westernu, rozdělili jsme si role šerifa, pomocníka šerifa, banditů a odpadlíka a boj mohl začít. Po urputném boji zůstal na scéně už jen odpadlík (Jezevec) a šerif (Mišák). Šerif byl nakonec poražen a Jezevec tak tuto hru vyhrál.

Nejnovější přírůstek do sbírky deskových her, hra Duch je hrou především o rychlosti a postřehu. Vzít rychle předmět, který splňuje nebo naopak nesplňuje určité vlastnosti na "fotografii" není jednoduché, pořadí hráčů se zpočátku rychle měnilo, nakonec však tuto hru jednoznačně vyhrál Robin Hood.

Strategická hra Carcassonne nás přenesla do období středověku. Hru jsme hráli s velkým rozšířením Kupci a stavitelé a s minirozšířeními Přívozy a Létající stroje. Za dvě hodiny hry vznikl středověký svět plný měst, klášterů a cest. Vítězem hry se stal Jeňa.

  Kniha akce

Arči-Ježek
Arči-Ježek27. říjen 2014 v 11:04 

S trochou štěstí nás bude alepoň 5 B)

Odpovědět