Akce oddílu K3 » TY TO ZVLÁDNEŠ - družinovka pro Lišky a lišáky

TY TO ZVLÁDNEŠ - družinovka pro Lišky a lišáky

středa 7. března 2018 od 16:29 do 18:00

„Ty to zvládneš“ – 1. pomoc = zdravotnický závod pro lišky a lišáky.

První pomoc by měli zvládnout nejen dospělí, ale i děti. Nikdy totiž nevíme, kdy tyto znalosti někdo může potřebovat. Někdo z rodiny, nějaké dítě, kdokoliv, ve městě, v terénu, při autonehodě, při sportu.
Je to opravdu šokující. Téměř polovina populace neumí první pomoc poskytnout a i dítě může zachránit život.
A jako dítě jsem to zažila. Byla jsem ráda, že jsem mohla jiné dítě zachránit.

Dnes jsme začali zase s uzly, morseovkou a propcvičili si první pomoc.
Začali jsme hrát bezva hru. Na start k vrcholu K3 někteří přijeli vlakem, a někteří přiletěli balonem. Ale zatím jsme se moc daleko nedostali, pouze k prvbnímu pobytovéme táboru. Mezitím se někteří několikrát vrátili pro pláštěnky, jiní pro svačinu.

Kniha schůzky

Napsat komentář ...

0 komentářů