Akce Oddílu K3 » Rekord v sázení stromů

Rekord v sázení stromů

pátek 28. října 2011 v 8:00 až 15:00

Sázení 380 buků nedaleko Hájnických rybníků v rámci akce Rekord v sázení stromů, kterou pořádala Nadace Partnerství ve spolupráci s Městem Krnov.
V 8 hodin byl sraz u Domu dětí a mládeže. Vydáváme se k Hájnickým rybníkům, kde na nás čekají šipky, abychom věděli, kam pokračovat dál. Po pár minutách se dostáváme na místo - od lesníků dostáváme krátké vysvětlení práce, rozdáme nářadí a jdeme na to. Šlo to dobře a byla i zábava. Těší nás hlavně myšlenka, že sázíme stromy, které nás přežijí - „pokud je nepokácí“ - a budou na nás vzpomínkou na tomto světě, až tady nebudeme B) V průběhu dopoledne jsme vysadili desítky stromů! Na závěr jsme vyfasovali oplatky, udělali skupinové foto a vydali se na cestu domů. Ani po cestě zpět nebyla nuda. Akce skončila ve 13:59 a to rozloučením s posledním členem, Kočičákem.

Děkujeme účastníkům sázení, že se do této akce zapojili a podpořili tak dobré jméno oddílu a pomohli přírodě! :)

Kniha akce

Napsat komentář ...
Michael Cestr - Mišák
Mišák31. října 2011 v 16:30

Děkuji členům, kteří se zúčastnili SÁZENÍ STROMŮ 28. října!. Podpořili jste tím dobré jméno oddílu a pomohli přírodě... Krnovská Trojka byla vidět ! B), to mám radost :P B) ...O víkendu tak bylo aktivních 16 členů oddílu B) ;D

Dominik Stejskal - Dominik Sherlock
Dominik Sherlock2. listopadu 2011 v 16:59

Jojo,světový rekord byl a fakt jsme tam byli vidět. ;]

Odpovědět
Michael Cestr - Mišák
Mišák26. října 2011 v 23:51

Pokud máte někdo foťák, tak jej vemte ;)

Odpovědět
Michael Cestr - Mišák
Mišák26. října 2011 v 15:39

Tak už se to rozjíždí, mám radost :D ... díky :)

Odpovědět
Michael Cestr - Mišák
Mišák22. října 2011 v 0:07

Věřím, že ti z vás, kteří ze nezúčastní poznávací výpravy na Jižní Moravě, naklusají na tuto akci. Vysadit si vlastní strom a zapojit se tak do pokusu o světový rekord a k tisícům lidem, kteří budou sázet po celé ČR, je myslím velmi zajímavé ;D

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra22. října 2011 v 6:04

Samozřejmě oslovujeme naše členyskaut, kteří jsou v Krnově a nejedou s námi do Mikulov :(z finančních důvodů, nebo jiných závažných důvodů :(.Jsem zvědava, zda i náš oddíl K3 skautpřispěje k pokusu o světový rekord v sázení.

Odpovědět

6 příspěvků