Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Letní tábor Písařov

Letní tábor Písařov

neděle 6:35 12. červenec 2020
19:00 22.7.2020
Letní tábor na skautské hájence Písařov - 12.-22.7.2020

Sraz: neděle 12.7. 6:35 na hlavním nádraží ČD
NA SRAZU SE VYBÍRÁ BEZINFEKČNOST
Ještě stále sebou roušky a pytlík na uložení
Jedeme ve skautských tričkách, se šátkem.
Posunula jsem sraz nádraží na dřívější hodinu - jednak na Jeseník, přes upozornění na skupinu pojede zřejmě jen omezený počet vagonů -pokud ne jen jeden - to znamená děti do vlaku musíme soukaat hned po příjezdu vlaku a také ( bereme velké množství materiálu a nejsem si jista zda se podaří nejmladším ještě do auta udat velké batohy, tak aby byl čas ještě na skládání) bez potvrzení bezinfekčnosti také nelze odjet.

Návrat: středa 22.7. 16:51 na hlavní nádraží ČD
S sebou: spacák, karimatka, průkaz zdravotní pojišťovny ( lze ofocený) , členové 15+ občanku + ISIC, kompletní skautský kroj, skautské tričko, skautská kšiltovka, oblečení na spaní, trička, kraťasy, dlouhé kalhoty, mikina, nepromokavá bunda/pláštěnka, náhradní prádlo a ponožky, klasické plavky (ne bermudy!), pevné kvalitní boty, sandály, hygienické potřeby (osuška, ručník, kartáček, pasta, sprchový gel, šampón, opalovací krém, repelent, kapesníky apod.) na praní trimin nebo domol, kolíčky aj., ešus se lžicí, hrneček, 2 starší utěrky, baterka, nůž, věci jako na schůzku (hlavně skautský deník a skautskou stezku), přezůvky, bílé prostěradlo/záclonovina, libovolný visací zámek s klíčem, liché ponožky (na výrobu hadráků), malý batoh na výlety, kapesné, dopisní papír+známky, léky. Vše zabalit do velkého batohu.

Pro děti dávejte na tábor věci starší,kde vás nebude mrzet, pokud se něco zašpiní, roztrhne.
Nevhodné cenné věci – nemůžeme garantovat, děti mohou ztratit, poškodit.
Nevhodný mobil.
Program bohatý od brzkého rána, do večera, v čase aktivit lze voláním ohrozit hru, program skupiny, ale i dítě pokud bude vykonávat činnost, u které se bude muset maximálně soustředit a v čase klidu, zase rušit ostatní děti. Volání tedy společně omezíme na nejnutnější míru –vážný úraz ( ne třísku v palci), nemoc. Pro kontakt prosím používejte pohlednice, dopisní papíry a nalepenými známkami.
Navíc. lze vzít hudební nástroj, pokud dítě hraje, foťáček třeba jen nějaký starší ( na vlastní odpovědnost), ale fotky budou cenné.

Na cestu je třeba si vzít jídlo a pití. Určitě trháček, pero,
Prvním společným jídlem bude nedělní večeře.

Vlčice postrádá skautský deník. Prosím ozvěte se jí chybí ji.

adresa tábora pro zasílání pošty:
Jméno dítěte
Skautský tábor Krnovské Trojky
KONZUM
Moravský Karlov 104
Červená Voda
56169 Králíky


Aktuálně se pracuje na přípravě tábora

Vybraní členové se mohou také zapojit do přípravy jídelníčku ( samozřejmě s tím, že si předem schválené jídla nastudují). V určené dny se stanou šéfkuchaři a kuchtíci jim budou muset pomáhat.
Také je možné splnit si odborku kuchaře/řky
Jídla do jídelníčku zaslaly :P Kleopatra, Vlčice, Šerpa, Jezevec, Sušenka, Elis,

nevratná záloha na tábor 1000,- Kč/ os zaplacena ode všech
Od nevratné zálohy byly odečteny zálohy na Lobiňák a Orlicko. Kdo již zálohu zaplatil v plné výši, tomu finanční náklady za neuskutečněné akce budou odečteny z konečné ceny tábora.
záloha zaplacena v plné výši do 30.4.2020 : Elis, Danielka a Maty, Štěpánka a Vítek
záloha zaplacena po odpočtu Orlicka/LobIňákuVlčice, Ponny, Růženka (FIO) Kapička, Speedy,Štepán, DanielLumpík, Adrianka, Takaja Sušenka, Jezevec a Robin Hood -keš
Přihláška: všichni
Dotazníkvšichni
souhlas s informacemivšichni
lékařský posudek:všichni
Doplatek : Vlčice a Ponny, Sušenka, Elis 1700,- Robin Hood, Jezevec 3400,-; Šerpa + Štěpánka = doplatek 3400,- Kč; Růženka doplatek 1700,- ; Lumpíkovci 4900,- ; Kapička a Speedy 3400,- ;ˇBahnan a Štěpán 3400,-;
... Budoucí akce ...

  Kniha akce

Napsat komentář ...
Mišák
Mišák pátek v 7:41 

Poloha základny (dovoz materiálu): N 50°1’18.6″, E 016°46’45.484″

Odpovědět
Mišák
Mišákpátek v 7:40 

Poštovní adresa tábora - potvrzeno

Na skautskou hájenku pošta nedoručuje! Poštu proto zasílejte na adresu obchodu v Moravském Karlově:

Jméno dítěte
Skautský tábor Krnovské Trojky
KONZUM
Moravský Karlov 104
Červená Voda
56169 Králíky

Odpovědět
2 příspěvků