Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Letní tábor Písařov

Letní tábor Písařov

neděle 7:00 12. červenec 2020
19:00 22.7.2020
Letní tábor na skautské hájence Písařov - 12.-22.7.2020

Skautská hájenka Písařov se nachází v podhorské krajině, na samotě u lesa, daleko od velkých měst. V okolí jsou především rozsáhlé louky - ideální na velké hry a táborové dobrodružství. Střechu nad hlavou nám tedy letos poskytne útulná hájenka, ale celý táborový program se bude samozřejmě odehrávat venku. V okolí se nachází spousta zajímavostí, které určitě na táboře navštívíme.

záloha na tábor 1000,- Kč/ os do 30.5.2020
! ! ! Konečně povolení táborů a lze začít pracovat na přípravě. ! ! ! Posunuli jsme termín placení záloh na tábor, ale v tom termínu již budeme finance potřebovat. Od zálohy lze odečíst zálohu na Lobiňák a Orlicko. Kdo již zálohu zaplatil v plné výši, tomu finanční náklady za neuskutečněné akce budou odečteny z konečné ceny tábora.
záloha zaplacena v plné výši do 30.4.2020 : Elis, Danielka a Maty, Štěpánka a Vítek
záloha zaplacena po odpočtu Orlicka/LobIňáku Vlčice, Ponny, Růženka (FIO) Kapička, Speedy,Štepán, DanielLumpík, Adrianka, Takaja Sušenka, Jezevec a Robbin Hood -keš nemazat - rozdělení v hotovosti a na účet, abych se vyznala.
... Budoucí akce ...

  Kniha akce

Napsat komentář ...
0 příspěvků