Akce Oddílu K3 » Biwak Głubczycki

Biwak Głubczycki

pátek 10. února 2012 v 18:00
až neděle 12. února 2012 v 13:00
Po ukončení schůzky veverek jsme se vydali na biwak do Polska. Jelo se autem. Cestou se bonbónovalo, zpívalo nebo i hrálo v Ber nebo neber. Po chvilce hledání jsme byli nalezení a šlo se ubytovat do školy za harcery. Při příchodu chtěli Poláci znát všechny naše jména a začalo se povídat navzájem :) Přerušeni jsme byli krátkým nástupem v krojích, seznámení s plánem biwaku. Po večeři následovaly různé hry a integrace mezi 3 městy. Her plno a v tom počtu 30 lidí :P. Večerní valentýnské divadlo aneb sbliž figuríny :D

Těžko se ráno vstávalo v 8 hodin, hurá do slunečného dne, až realitu, že se ven jít nemohlo přes mráz. Po snídani jsme tančili a bavili se kolektivně. Před obědem se zpívalo, nejprve polské písničky s doprovodem harmoniky a kytary, potom my 4 z Čech jsme zazpívali pár písniček. Po dobrém obědě a kaši všude jsme měli větší chvilku pauzy. V té chvíli různě malé skupinky se bavili a já všem vnucoval tvarohový desert ;D. Odpoledne byl Konkurs Harcerský, ale také skautský vědomostní kvíz. Chvíle pauzy před večeří, hrály se různé kolektivní hry např. volejbal. Po večeři následoval maškarní bál se všemi různými maskami. Vyhrál Caesar Sebastian, ale i holky měly pěkné přestrojení, Pipi dlouhá punčochatá, Misska nebo Čarodejnice. I karaoke se pozpívalo.

Při neděli se nic nedělalo, jenom po snídani se naběhlo na úklid, šlo se nakoupit do obchodu pití, skupinově jsme se vyfotili a holky jeli domů.

Kniha akce

Napsat komentář ...
Armín Pavlas - Arči-Ježek
Arči-Ježek14. února 2012 v 21:02

Nevypadá to tak blbě :)

Odpovědět
Beruška10. února 2012 v 13:58

já se tak hodně těším :) :D ;D B) :P :)) :] ! !

Odpovědět
Jan Sudek - Jeňa
Jeňa6. února 2012 v 20:44

přihlášení uzavřeno, prozatím !skaut
pro větší počet členů je třeba další odvoz autem ;)
- bude se konat maškarní bál, vystačí i jednodušší přestrojení ;]

Odpovědět
Beruška5. února 2012 v 10:34

ahoj myslíš že bych mohla jet taky svámi do polska ?

Jan Sudek - Jeňa
Jeňa5. února 2012 v 11:38

áno, můžeš :) :) :) od toho je akce na webu

Odpovědět
5 příspěvků