Akce oddílu K3 » Výprava veverek

Výprava veverek

sobota 17. ledna 2015 od 12:30
až neděle
18. ledna 2015 do 11:00

Z klubovny jsme vyšly na hlavní nádraží, s nádraží jsme vyjely vlakem do města Albrechtice. Z nádraží města Albrechtic jsme šly po turistické značce. Po cestě jsme viděly koně, zahrály jsme si hru série výbuchů, kdy jsme měly přivázané balónky k nohám, po kterých jsme si šlapaly, v tom si dobře vedla Granko. Došly jsme na rozhlednu. Tam jsme si daly svačinku. A z rozhledny jsme vypustily pár balónků, ty jsme pak lovily. U rozhledny jsme si pak zahrály boj o zásoby, kdy jsme si chránily své zásoby a snažily se přitom krást od ostatních. Po hře jsme se vrátily na nádraží jely do Krnova, do klubovny. V klubovně jsme si vytáhly stezky a něco málo vyplnily. Následovala hra Hádej kdo, kterou jsme hrály hóóódně dlouho. Pak jsme šly spát. Ráno jsme uklidily a šly domů.

Kniha akce

Napsat komentář ...

Rusalka16. ledna 2015 v 20:23

Už se těším ! :) :D

Odpovědět

1 komentářů