Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Skauti letí stoletím

Skauti letí stoletím

pátek 17:00 7. červen 2019
13:00 9.6.2019
Oslavy 100 let olomouckého skautingu. Tradiční a netradiční skautské aktivity - hry, soutěže, klání, workshopy, velký slavnostní táborový oheň, skautská výstava, velká hra po městě,... s účastí stovek (600+) nejen olomouckých skautů skaut

Oslavy se konají u interaktivního muzea PEVNOST POZNÁNÍ, které také navštívíme!
Akci vede Mišák a OMB.

Možnost objednat si výroční předměty - trička, placky apod. Pokud máte o něco zájem, napište Mišákovi do 1. 5. 2019

UBYTOVÁNÍ POTVRZENO, HLASTE SE! - s sebou spacák a karimatku!

Orientační cena akce: 400 Kč zahrnuje dopravu, ubytování, vstupné do Pevnosti poznání, stravu... (platí při účasti 10 a víc členů!)
Cena závisí na počtu přihlášených účastníků a na programu akce, který je v přípravě. Na společném stravování se budeme ještě domlouvat - možná budeme vařit na ohništi přímo v místě konání oslav! Sdělí Mišák.

Akce je určena všem členům oddílu.

... Budoucí akce ...

  Kniha akce

Napsat komentář ...
Kryštof Janoščtvrtek v 16:45 

Dobrý den,chtěla bych přihlásit Kryštofa na akci- Skauti letí stoletím -prosím o potvrzení a o zaslání č.účtu,kde můžu uhradit poplatek moc děkuji a s pozdravem Janošová (732120021)

Charlie Vydra
Charlie Vydra pátek v 6:42

Zdravím, Kryštof přihlášen. skaut Č. účtu najdete vždy v kontaktech - Číslo účtu: 2901593690/2010 (Fio banka). Do ceny pak je nutné ještě přidat (možná ještě nějaká úprava, cena zatím orientační) peníze na stravu, která se bude teprve řešit. Vedoucí týmu je na týdenní skautské akci a bude se tomu věnovat až po návratu.

Odpovědět
2 příspěvků