Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Brigáda

Brigáda

sobota 8:00 5. listopad 2011
14:00 5.11.2011
Brigáda v okolí Sokolovny, která nám pomůže uhradit část provozních nákladů naší klubovny. První skupina pracantů, složena převážně z řad Jestřábů a jejich rodičů, se sešla už v 8 hodin ráno. Vyfasovali jsme hrábě, kolečka a další nářadí a vrhli jsme se do práce. Hlavní činnost spočívala v hrabání listí a úklidu v okolí Atletického stadionu. Před 11. hodinou přišly další posily, především z řad Veverek. I přes své nepříliš vhodné umístění už byl kontejner nacpán až po okraj, a tak následovalo důkladné pěchování, aby se tam další a další tuny listí a zeminy vešly. Práci jsme ukončili před druhou hodinou odpolední.

Brigády se zúčastnilo 37 členů a rodičů!! B) Děkujeme všem, kteří se do této brigády aktivně zapojili :D :) Poděkování patří rovněž Technickým službám za možnost si finanční prostředky odpracovat! Díky této brigádě se nám podaří pokrýt část nákladů na provoz naší skautské klubovny. :))

  Kniha akce

Napsat komentář ...
Armín Pavlas - Arči-Ježek
Arči-Ježek12. listopad 2011 v 10:48 

Dobrý :)

Odpovědět
Michael Cestr - Mišák
Mišák6. listopad 2011 v 14:43 

Brigáda se mi líbila. Ukázalo se, že umíme táhnout za jeden provaz. Jsem velmi rád, že se brigáda uskutečnila v takovém počtu :P ... Díky všem

Jan Sudek - Jeňa
Jeňa6. listopad 2011 v 19:30

dobře se pracovalo :) až na ty vzdálené kontejnery *lebka* parádní bylo i zapojení rodičů B)

Odpovědět
Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra6. listopad 2011 v 6:35 

Škoda, že se nám nepodařilo vyfotit i tu dopoledni skupinu, a někteří už nám odešli a nemají skoro žádnou fotečku.

Zobrazit předchozí komentáře (1)
Jan Sudek - Jeňa
Jeňa6. listopad 2011 v 19:26

když nikdo nefotí, to je potom těžké vyhovět fotky všem...

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra6. listopad 2011 v 21:02

No jó když všichni byli tak v zajetí práce, že je to ani nenapadlo.

Odpovědět
Dwayne5. listopad 2011 v 18:49 

37!! babicka Dwaynova tam byla taky :))
zdravim :D
Pani Dwaynova

Michael Cestr - Mišák
Mišák5. listopad 2011 v 19:30

děkujeme, opraveno :)

Odpovědět
Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra5. listopad 2011 v 14:34 

Na brigádě ohledně klubovny se sešly všechny děti a také 12 rodičů. Děkujeme všem za výraznou pomoc - maminkám za jejich vytrvalost a pracovitost, obzvlášť se velmi hodili silné ruce tatínků , - velká plachta výrazně pomohla. Za největší pracanty považuji, zejména nejmenší kluky a z holek Lasičku.

Odpovědět
Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra 5. listopad 2011 v 6:51 

Jsem obrovsky ráda :D, že celý oddíl včetně rodičů se rozhodl brigádnicky uhradit část nákladů na nájem, teplo a jiné režie naší skautské klubovny :). Jsem hrdá na děti - skauty skauta moc děkuji za podporu rodičů. Všechny děti se k brigádnické činnosti přihlásily a věřím, že ve stanovenou hodinu přijdou. Vyjímka je pouze jedné předem omluvené rodiny, která je mimo a na uhrazení nájmu zaslala sponzorský dar. Za sponzorský dar děkujeme.skaut

Odpovědět
29 příspěvkůVýběr Stránky