Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Cyklovýprava Úvalno

Cyklovýprava Úvalno

neděle 13:45 9. říjen 2011
17:30 9.10.2011
Vypravili jsme se po nové cyklostezce kolem Petrova rybníka a řeky Opavy až do Úvalna. V Úvalně pro nás Matyáš nachystal cyklistický obratnostní závod. Zvládnout slalom a parkování bez chyb nebylo jednoduché, trochu nám to ulehčilo alespoň kolo nejmladšího účastníka výpravy. Nejobratnějším v závodě byl Matyáš, druhým nejlepším byl Mirek.

Dále jsme pokračovali do kopce k obecnímu úřadu, kde jsme se vrhli na kolotoč. Do Krnova jsme se vraceli přes Býkov. Kapky děště pravidelně střídalo sluníčko, a tak se nad Krnovem vytvořila krásná duha :)

Za odpoledne jsme najezdili 21 km.

  Kniha akce

Turbo Slimák
Turbo Slimák9. říjen 2011 v 18:06 

dneska jserm si toho užil dost poslední 2kopce byly dost ****[sprosté slovo to není]a poslední kopec byl ještě lepší myslím že jsme jeli 100 km/h no prostě dnešek byl super! ;D

Mišák
Mišák9. říjen 2011 v 18:32

původně jsme měli jet zpátky do Krnova opět kolem řeky, ale tam byste si sjezdu neužili :D ...byli jste šikovní, i když jste si museli i máknout do kopce... ;]

Odpovědět