Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Skautské Vánoce

Skautské Vánoce

sobota 13:00 17. prosinec 2011
19:00 17.12.2011
Krátce po třinácté hodině přisvištěl na krnovské nádraží vlak, který nesl neobyčejný náklad - BETLÉMSKÉ SVĚTLO - plamínek zapálený v Betlémě, rodišti Ježíše Krista, který každoročně rozváží skauti do mnoha zemí světa. Převzetí světýlka měli na starosti Svišti, kteří ho bezpečně dopravili do klubovny, kde už v hojném počtu čekali další členové oddílu. Vydali jsme se do krnovských ulic, navštívit naše známé, přátele i další lidi dobré vůle a popřát jim radostné svátky... Po necelých 3 hodinách roznášení jsme společně usedli v klubovně a VÁNOČNÍ SCHŮZKA mohla začít.

Družiny nejprve zápolily v několika vánočních soutěžích - balení a rozbalování dárečku, kreslení sněhuláka poslepu či stříhání nejdelšího kusu papíru. Následně jsme usedli k Vánočnímu stromku a vrhli jsme se na dárky. Na každého člena se dostalo, zvlášť ceněné byly ručně vyráběné dárečky. Cenné dárky přinesl Ježísek také oddílu.

Po rozbalení dárků družiny předvedly své nacvičené Vánoční scénky, Svišti si dokonce připravili loutkové divadlo. Čas vymezený pro Vánoční schůzku uběhl jako voda, tak nezbývalo než se na závěr nacpat cukrovím, rozloučit se a vydat se do svých domovů... :)

  Kniha akce

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra 13. prosinec 2011 v 9:54 

K vánoční schůzce

Rádcové - vzkazy v ODR sekci - nutno řešit - k vánoční schůzce
SVIŠTI - vánoční stromeček postavení do stojanu Arči
organizace Betlémského světla Jeňa;
VEVERKY Sojka- příprava na vánoční schůzku - ozdobení stromu, příprava občerstvení (co už bude v klubce)úklid a příprava prostoru vánoční schůzky

skauti skautský kroj, věci jako na schůzku včetně deníků, stezek, uzlovaček aj.
Navíc všichni dáreček pro vylosovaného skauta, trochu občerstvení i pití; 1 pěkné jablko, rozpůlené skořápky vlašského ořechu, dortové svíčky, dobrou náladu a znalost co nejvíce koled - může být i s hudebním nástrojem.
Navíc kdo má
a může postrádat ozdoby na vánoční stromeček, popřípadě vánoční světla, řetězy - přinést už v pátek
šupiny z kapra

jiné nápady a inspirace včetně návštěv s Betlémským světlem lze řešit s Charlie, nebo rádci.

JSOU TO NAŠE VÁNOCE jaké si je uděláme, tak se nám budou líbit.

Odpovědět