Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Skautské Vánoce

Skautské Vánoce

sobota 13:00 17. prosinec 2011
19:00 17.12.2011
Krátce po třinácté hodině přisvištěl na krnovské nádraží vlak, který nesl neobyčejný náklad - BETLÉMSKÉ SVĚTLO - plamínek zapálený v Betlémě, rodišti Ježíše Krista, který každoročně rozváží skauti do mnoha zemí světa. Převzetí světýlka měli na starosti Svišti, kteří ho bezpečně dopravili do klubovny, kde už v hojném počtu čekali další členové oddílu. Vydali jsme se do krnovských ulic, navštívit naše známé, přátele i další lidi dobré vůle a popřát jim radostné svátky... Po necelých 3 hodinách roznášení jsme společně usedli v klubovně a VÁNOČNÍ SCHŮZKA mohla začít.

Družiny nejprve zápolily v několika vánočních soutěžích - balení a rozbalování dárečku, kreslení sněhuláka poslepu či stříhání nejdelšího kusu papíru. Následně jsme usedli k Vánočnímu stromku a vrhli jsme se na dárky. Na každého člena se dostalo, zvlášť ceněné byly ručně vyráběné dárečky. Cenné dárky přinesl Ježísek také oddílu.

Po rozbalení dárků družiny předvedly své nacvičené Vánoční scénky, Svišti si dokonce připravili loutkové divadlo. Čas vymezený pro Vánoční schůzku uběhl jako voda, tak nezbývalo než se na závěr nacpat cukrovím, rozloučit se a vydat se do svých domovů... :)

  Kniha akce

Jan Sudek - Jeňa
Jeňa 16. prosinec 2011 v 19:57 

Svišti v 12:50 na hlavním nádraží, ani o minutu dříve, ani později :P s sebou lucernu či něco na světýlko ;]

Dominik Stejskal - Dominik Sherlock
Dominik Sherlock16. prosinec 2011 v 20:49

Bohužel mi bohoslužba,oběd a přípravy na akci nedovolí přijít dřív než ve dvě.*lebka*

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra16. prosinec 2011 v 21:43

Dobře, stačí před klubkou.

Jan Sudek - Jeňa
Jeňa16. prosinec 2011 v 22:00

přípravy na akci, ale dyť už máš týden vše připraveno :P

Dominik Stejskal - Dominik Sherlock
Dominik Sherlock18. prosinec 2011 v 10:18

Hmm,stihl jsem to. ;]

Odpovědět