Akce Oddílu K3 » Betula Pendula

Betula Pendula

sobota 8:30 9. červen 2012
12:30 9.6.2012
Každoroční přírodovědný závod na Starém hliništi skaut
Vyšli jsme po 8:30 z klubovny směrem Staré Hliniště. Za mírného deště jsme došli na místo a vypsali soutěžní kartičky. Letos závodily 4 týmy ve složení:
Kategorie A: Robin Hood, Viky, Frodo
Kategorie B: Pirát a Kočičák
Kategorie B: Lasička, Markéta, Klárka
Kategorie C: Sojka, Dominik, Mates
Po otázkách v terénu následovala poznávačka rostlin a zvířat.
V čase opravování a čekání na výsledků jsme si opekli buřty.

Kniha akce

Charlie Vydra
Charlie Vydra9. červen 2012 v 5:34

Noo, tak koukám na tu přípravu a vidím kdo se na Betulu připravoval. Těžkých zkoušek na toto téma plno. Možná jste studovali doma celý týden a výsledky vašeho studia budou zřejmé z ze skautských deníků. Já osobně kdybych mohla na takový závod jít, budu chtít uplatnit svoje znalosti a vědomosti a ne se spoléhat na kamaráda, kamarádku a už vůbec bych nechtěla ocenění za práci někoho jiného.
Jsem moc zvědava jak dopadnete na závodech a nové informace ze světa přírody si v denících ráda prohlédnu.

Odpovědět