Akce Oddílu K3 » Cesta kolem světa za 80 dní

Cesta kolem světa za 80 dní

sobota 14. ledna 2012 v 7:40 až 15:00

Vypravili jsme se na velkolepou Cestu kolem světa za 80 dní a to prostřednictvím divadelní hry sehrané ve Slezském divadle v Opavě. Po prožitém dobrodružství Philease Fogga a jeho společníků jsme se vydali do Středověkých sklepů na vydatnou zelňačku B), které si každý mohl nabrat co hrdlo ráčilo. Kulturní program jsme završili návštěvou Obecního domu - výstavy Cesta města.

Kniha akce

Napsat komentář ...
Michael Cestr - Mišák
Mišák21. ledna 2012 v 1:27

Sluší vám to, holky :)) (i kluci... :D)

Odpovědět
Mýval17. ledna 2012 v 19:08

Děkuju Mišákovi a Charlie za nápad a organizaci divadelního dne, opavské divadlo je mimořádně krásné a zvolené představení bylo zajímavé, poučné i zábavné zároveń a bylo úplně pro všechny věkové kategorie. Rád pojedu znovu! ;]

Odpovědět
Michael Cestr - Mišák
Mišák14. ledna 2012 v 19:00

Divadelní hra se mi líbila :D, byla pěkné připravená, měla originální a vtipné kulisy. Dialogy byly pravda trochu náročnější, takže obdivuji herce, že se toto naučí - vzpomeňme si jak se pracně v oddíle učíme jen 15 minutové divadlo. :O Avšak "Hra nadčasová, baví se malí i velcí, kdo neviděl, nepochopí." bych nepsal s takovou určitostí. :O Tímto bych chtěl rozvířit debatu našich členů, a chtěl bych se jich zeptat, jak se jim divadlo líbilo, případně co se jim konkrétně líbilo, nebo i proč se jim divadelní hra nelíbila. :O

Odpovědět
Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra14. ledna 2012 v 16:14

Tož jsme doma v Krnově. Podařilo se nám vidět předpremiéru v přepychovém divadle(předpremiéra to je víc než premiéra a málokdo má to štěstí se toho účastnit). To divadlo vypadá jako malé národní divadlo. :))
Obecenstvo ? Z 90 % dospělí diváci.
Hra nadčasová, baví se malí i velcí, kdo neviděl, nepochopí. :O
1. dějství - kluci mají problém s pozorností, zejména Viky, Mirek, Dwayne. :(
2. dějství kluci se překonávají. Už není žádný problém. Pochválit musím zejména Wikyho, který opravdu překonal sám sebe, přesto, že divadlo končilo o půl hodiny později, než jsem mu slibovala. :))
Pak cesta ke středověkým sklepům a k exkluzivní zelňačce. Každý si mohl dát kolik sní a ta klobáska v ní - mňam. :))
Pak ještě průlezky, vrhli se na ně opravdu všichni, výstava v Obecním domě - zejména přepychový model Opavy zaujal. A nakonec hurá domů. :)

Michael Cestr - Mišák
Mišák14. ledna 2012 v 19:04

Návštěva Pivních sklepů byla vydařená. Krásné prostředí skutečně jako ve středověku, a asi první hospoda, kde si návštěvník může dát polévky kolik chce - bez omezení objemu 0,25 litrového hrníčku. :)

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra14. ledna 2012 v 19:09

No tak běžné to není. A byly slíbeny i karafy s vodou, na které číšníci zapomněli. Ale asi je tam dost frmol a na to, že obsluhující o akci vůbec nevěděli, klobouk dolu, ostatní dodrželi dle úmluvy.

Odpovědět
Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra4. ledna 2012 v 6:03

Blokla jsem 15 vstupenek.skaut Přihlášeno (i když mimo stránky) je 11 dětí. Poslední 4 místa, pak už vstupenky platím.skaut

Odpovědět
Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra2. ledna 2012 v 14:34

POZOR, POZOR, POZOR,

Divadlo se hodně rychle plní. Chceme li vidět předpremiéru podle románu Jelese Vernea, musíme se urychleně hlásit, ale ne možná - to bychom mohli objednat lístky a vy by jste je platili, aniž by jste představení viděli, nebo naopak bychom lístky neobjednali, vy by jste jeli a zůstali stát před divadlem.

Odpovědět

8 příspěvků