Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Betula Pendula

Betula Pendula

sobota 9:00 8. červen 2013
14:00 8.6.2013
Jak mile jsme se ráno se šli vydali jsme se směr na naše krásné bahnité HLINIŠTĚ. Tam už na nás čekaly. Po registraci jsme vyslechly pár pravidel a mohlo se začít. Týmy si na zabahněném poli vedly dobře. I přes těžké terénní podmínky se týmu VEVEREK ve složení Stopař, Granko a s nejstarším členem Sojkou podařilo obhájit 1. místo v kategorii nejstarších. Na konec jsme se všichni sešli u ohně a dali si menší občerstvení které pro nás bylo suprově přichystané a tím to bych chtěl na závěr poděkovat všem co se akce účastnily a taky těm co akci Betula Pendula přichystaly.

  Kniha akce

Markéta Z7. červen 2013 v 21:15 

Dobrý večer, Tadík a Tomík se zapomněli omluvit. Zítřejší akce se z rodinných důvodů nemohou účastnit. Děkuji za pochopení a všem soutěžícím přeji hodně štěstí. Markéta Zouharová

Michael Cestr - Mišák
Mišák7. červen 2013 v 21:52

Dobrý večer, registrace týmů byla do středy (tak stanovili pořadatelé), tudíž Vaše omluva by byla cennější ve větším předstihu. I přesto za ní děkujeme!

Odpovědět