Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Malování kluboven, úklidy, úprava

Malování kluboven, úklidy, úprava

středa 15:00 27. srpen 2014
22:00 31.8.2014
! ! ! Malování, úklidy, úpravy kluboven ! ! !

Rozběhly se práce na zprovoznění skautských kluboven

Středa - Štrůdl, Gogo, Tomášek, Charlie, Kočičákovi od 15:00
Opravy stěn, sádrování
Moc děkuji všem zůčastněným. Kluci byli opravdu moc šikovní a spravili vše co se dalo na stěnách opravit. Děkuji také za sádru a další potřeby. pro malování

Čtvrtek od 16:00 - první práce umytí stěn
účast : Pán Kočičák, paní Arnoštová, Mišák, Jeňa, Šmoula, Arči, Denisa
moc děkuji všem zůčastněným a zvlášť panu Kočičákovi. Skvěle partu vedl. :)

Pátek začátek v 16 hodin,
vlastní malování - pan Slimáček, pan Ranostaj, pan Kočičák, Mišák, pan Arnošt, pan Prejda
skvěle nakročeno, ale barvy není dostatek.

Sobota - začátek v 8:30 - vlastní malování - pan Arnošt, paní Arnoštová, Karel Arnošt 3 roky - slutečně maloval, Arnosšt, Charlie, pan kočičák, Mišák, pan Prejda. Práce opravdu kvalitní. Vše vymalováno
navazují úklidy - paní Čolková, paní Slimáčková, Charlie, Mišák - okna, všechny - opravdu daly zabrat 1 x dveře, 1 radiátor, a dalších tisíce drobností.
POSTRÁDÁM JEDNU NEREZOVOU ŠIROKOU ŠPACHTLI - POTŘEBUJI VRÁTIT PANU ZOUHAROVI - jestli někdo nepřibral

Neděle 8:30 Sodanka, paní GogoTomášková, Ben, Robin Hood, Gogo, Tomášek, Sojka, Raketka, Natálka, silných ochotných tatínků nedostatek, a starší skauti také chybí.
Děkuji všem, kteří se dnes podíleli na úklidu, opravdu si mákli a udělali velký kus práce.
Docela mě mrzí, že žádnému mužskému, ani těm skautským, ani těm neskautským, nepřišlo blbé nechat ženské tahat skříně. Ale co naděláme gentlemani vymřeli.

A) Malá klubovna: Strop, stěny - barva bílá bez výzdoby
B) Velká klubovna: Strop, stěny bílé,
Na základní výmalbu navazuje zdobení stěn - akce by se mohli účastnit členové, kteří se sami zúčastní výmalby a úklidu (nebo se zapojí jejich rodiče). Je jen na nás, jak si klubovnu ozdobíme - ZDA TO STIHNEME, ZÁVISÍ NA OCHOTĚ PŘI MALOVÁNÍ

Po výzdobě - následuje ÚKLID - přihlášeni: Sodanka, paní Slimáčková, paní Čolková, paní GogoTomášková
mytí oken - šikovné maminky :)
klepání koberců -Štrůdl, Gogo
nakonec umývání podlah - pouze maminky a někteří správní skauti a skautky
stěhování nábytku, montáže- bohužel pouze ženy-
další práce - radiátory, stěhování nábytku, umývání skříní a jiného nábytku aj. - Sojka, Raketka, Natálka, Robin Hood, Tomášek

:) skaut Byli lidičky, kteří se čile zajímali a s nimi se mnohé konzultovalo, zejména maminky jestřábů, ale také celá rodina Kočičákova a Arnoštova - díky
:D skaut byli lidičky, kteří pracovali, malovali i tři dny ( Rodina Kočičákova, Arnoštova + vedení)
:D skaut byli lidičky, kteří pomáhali například s úklidem a ještě dali příspěvek na barvy - rodina Štrůdlova a Čolkovi
:) byli lidičky, kteří se přihlásili k dobrovolnému příspěvku zejména na barvy a profesionálního malíře - který skutečně pomáhal (Rodina Gogova a Sodanka, Lasičkovi
:) Byli lidičky, keří přišli pomoct min. na celé odpoledne nebo dopoledne ( Veverky- Sojka, Raketa, Natálka, Štrůdl, RobinHood, Gogo, Tomášek)
zZz A pak jsou lidičky, kteří nahlásili, že možná přijdou a byli docela na chvíli (nekonzultovali a tím pádem nebylo pro ně dost prostředků na práci)
:( ? :( A bohužel jsou lidičky, kteří četli a nezajímali se. Vždyť on to někdo udělá :( . Je to jen pro jejich děti. :(

Práce budou pokračovat v týdnu a ti co se nepodíleli na malování či úklidu - dají finanční příspěvek (na barvy, na prof. malíře a vybavení a výzdobu klubovny) - výše bude konzultována zejména s těmi co již finanční příspěvek dali a ještě se podíleli na práci, protože by neměli mít pocit, že je to nefér vůči nim.

Skautský oddíl s činností začne, až klubky budou v pořádku.

  Kniha akce

Mišák
Mišák 30. srpen 2014 v 20:25 

JAK PROBÍHALA SOBOTNÍ BRIGÁDA?

Sobotní brigáda začala po 8:00 ... Po nákupu nových barev jsme se vrhli na malování obou místností (Charlie, Mišák, rodina "Arnoštova" včetně dětí). Je skvělé, že "Arnoštovi" přišli všichni, malování zvládli i malí kluci. Lišky tak daly na frak dalším členům oddílu, zvláště starším skautům, pro které by brigáda měla být samozřejmostí.

Po 10:00 se připojil pan Kočičák (stejně jako Arnoštovi pomáhá již několikátý den). Díky tomu se výmalba urychlila, cenné rady a pomoc přinesl i pan malíř Prejda, zvláště řešení problematických míst. O půl druhé bylo vymalováno (zvláštní díky panu Kočičákovi).

Ve 14:00 přišla paní Čolková a Slimáčková a vrhly se na umývání oken, což byla činnost na celé odpoledne (kdo naše okna nezná, nepochopí). Začal také probíhat úklid podlah, čištění zářivek a přenos věcí z klubovny (bohužel chyběli starší členové pro pomoc - sám skříně neunesu). Brigáda byla ukončena v 19:00.

DÍKY MOC všem, kteří se zapojili do úklidu. Některé rodiny jsou opravdu velmi ochotné a pomáhají, co se dá - jak již bylo psáno, někteří chodí každý den. Kdo čte tyto řádky, zkuste se zamyslet, zda v NEDĚLI PŘIJDETE nebo NE. Možná bude lepší, kdyby každý z nás přišel pomoci (aspoň) na pár hodin, než když já a Charlie budeme v klubovně trávit celý víkend (od rána do večera) spolu s několika ochotnýma rodičema... Díky za pochopení.

Odpovědět