Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Skautské Vánoce

Skautské Vánoce

sobota 13:00 17. prosinec 2011
19:00 17.12.2011
Krátce po třinácté hodině přisvištěl na krnovské nádraží vlak, který nesl neobyčejný náklad - BETLÉMSKÉ SVĚTLO - plamínek zapálený v Betlémě, rodišti Ježíše Krista, který každoročně rozváží skauti do mnoha zemí světa. Převzetí světýlka měli na starosti Svišti, kteří ho bezpečně dopravili do klubovny, kde už v hojném počtu čekali další členové oddílu. Vydali jsme se do krnovských ulic, navštívit naše známé, přátele i další lidi dobré vůle a popřát jim radostné svátky... Po necelých 3 hodinách roznášení jsme společně usedli v klubovně a VÁNOČNÍ SCHŮZKA mohla začít.

Družiny nejprve zápolily v několika vánočních soutěžích - balení a rozbalování dárečku, kreslení sněhuláka poslepu či stříhání nejdelšího kusu papíru. Následně jsme usedli k Vánočnímu stromku a vrhli jsme se na dárky. Na každého člena se dostalo, zvlášť ceněné byly ručně vyráběné dárečky. Cenné dárky přinesl Ježísek také oddílu.

Po rozbalení dárků družiny předvedly své nacvičené Vánoční scénky, Svišti si dokonce připravili loutkové divadlo. Čas vymezený pro Vánoční schůzku uběhl jako voda, tak nezbývalo než se na závěr nacpat cukrovím, rozloučit se a vydat se do svých domovů... :)

  Kniha akce

Charlie Vydra
Charlie Vydra14. prosinec 2011 v 15:12 

Veverky budou připravovat klubovnu a zdobit vánoční stromek. Od 12.00 do 14.00 v sobotu 17.12.2011

Odpovědět
Charlie Vydra
Charlie Vydra 13. prosinec 2011 v 9:54 

K vánoční schůzce

Rádcové - vzkazy v ODR sekci - nutno řešit - k vánoční schůzce
SVIŠTI - vánoční stromeček postavení do stojanu Arči
organizace Betlémského světla Jeňa;
VEVERKY Sojka- příprava na vánoční schůzku - ozdobení stromu, příprava občerstvení (co už bude v klubce)úklid a příprava prostoru vánoční schůzky

skauti skautský kroj, věci jako na schůzku včetně deníků, stezek, uzlovaček aj.
Navíc všichni dáreček pro vylosovaného skauta, trochu občerstvení i pití; 1 pěkné jablko, rozpůlené skořápky vlašského ořechu, dortové svíčky, dobrou náladu a znalost co nejvíce koled - může být i s hudebním nástrojem.
Navíc kdo má
a může postrádat ozdoby na vánoční stromeček, popřípadě vánoční světla, řetězy - přinést už v pátek
šupiny z kapra

jiné nápady a inspirace včetně návštěv s Betlémským světlem lze řešit s Charlie, nebo rádci.

JSOU TO NAŠE VÁNOCE jaké si je uděláme, tak se nám budou líbit.

Odpovědět
Mišák
Mišák9. prosinec 2011 v 18:43 

Převzetím Betlémského světla od vlaku pověřuji družinu Svišťů - úkol je bezpečně přenést BS do klubovny na 14. hodinu, kde bude Světlo přerozděleno dalším členům oddílu.

Charlie Vydra
Charlie Vydra10. prosinec 2011 v 6:21

Hlásila se i Zapoměnka od Veverek, takže bych byla ráda, aby šla také. Všichni ve skautském kroji, reprezentujete skauting v očích veřejnosti.

Odpovědět
Charlie Vydra
Charlie Vydra9. prosinec 2011 v 5:41 

Účastnit by se měli všichni, pro každého se vyrábí či kupuje dárek. Bude li někdo chybět, bude chybět i jeho dárek. A to by jste přece nechtěli na vánoce učinit někoho smutného.

Odpovědět
Charlie Vydra
Charlie Vydra3. prosinec 2011 v 20:47 

Občerstvení?

Odpovědět
Dominik Sherlock
Dominik Sherlock11. listopad 2011 v 20:05 

Mohl bych přijít někdy po 14.hodině ? :O

Mišák
Mišák 12. listopad 2011 v 13:38

Vlak pravděpodobně bude přijíždět až v 12:57, takže kolem druhé se určitě můžeš připojit...

Odpovědět
23 příspěvkůVýběr Stránky