Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu berete na vědomí využívání cookies v souladu s podmínkami této politiky.

Akce Oddílu K3 » Skautský večer - 100 let

Skautský večer - 100 let

sobota 17:00 12. listopad 2011
20:00 12.11.2011
Oslava 100 let českého skautingu v Městské knihovně.
Slavnost jsme zahájili zpěvem skautské hymny skaut Po krátkém úvodním videu představily Veverky divadelní hru Dívčí válka ze Starých pověstí českých. Následovala prezentace, která připomněla nejvýznamnější okamžiky českého skautingu. Rodiče a děti se poté rozdělili do čtyř skupin, které se snažily co nejlépe vyplnit vědomostní soutěž o skautingu. Nejúspěšnější skupinou byl tým Matyáše, avšak výsledky byly těsné. A to už jsme opět nastoupili k vystoupení. Rodičům a dalším návštěvníkům jsme zazpívali píseň Zpět k pramenům od Bedřicha Ludvíka a oblíbenou stromovou píseň. Za písněmi byla nachystána prezentace, která představila nejvýznamnější osobnosti skautingu. Na řadě byla slavnostní chvíle - představení a pasování rádců družin skaut - Arčiho Ježka, Sojky a Matyáše. Na závěr nás čekalo video představující nejlepší akce Krnovské Trojky. A už připíjíme a slavnostně otevíráme nové skautské století! skaut Své žaludky nasycujeme bohatým občerstvením...

Po 3 hodinách končí oslava Století českého skautingu. Akce se zúčastnilo okolo 50 lidí - členů našeho oddílu, jejich rodičů a dalších hostů. Všem děkujeme za účast :)

Galerie z akce na Rajčeti

  Kniha akce

Mirek  - Turbo Slimák
Turbo Slimák14. listopad 2011 v 9:45 

Mě se tato akce také moc líbila - pěkný program i skvěle propracovaná prezentace oddílu i skautu jako takového. Jsem ráda, že jsem se dověděla spoustu nových informací o skautingu i K3. Nemluvím určitě jen za sebe, když povím,že si (my rodičové) vážíme toho, co pro děti děláte a jakou práci si s nimí dáváte. :)
Jen mě trošku mrzí, že se nezúčastnilo více rodičů. :S
Šárka Mirková

Duška Cestrová - Charlie Vydra
Charlie Vydra14. listopad 2011 v 14:02

Děkuji, spokojenost dětí a následně rodičů je pro nás to nejdůležitější.A že více rodičů, nepřišlo? Asi s tím nic nenaděláme. Nelze přikázat, není to povinnost. Řekla bych priorita hodnot, ale možná bych někomu zase křivdila.

Dwayne14. listopad 2011 v 22:03

Ja souhlasim s pani Mirkovou, ze je obdivuhodne jak se nasim detem venujete a co vsechno se mohou s Vami naucit. Bohuzel jsme se na tuto akci nemohli dostavit, nikoliv vsak pro nedostatek zajmu. Nam osobne se treba ve zmineny vikend sesly pracovni povinnosti se zdravotnimi problemy a tim nase ucast na akci skoncila jeste driv nez zacala. A myslim ze jsme nebyli jedini, takze bych s tim souzenim priorit byla asi trochu zdrzenlivejsi. Myslim si, ze vetsina rodicu je si velmi dobre vedoma toho, co jejich detem skaut dava a jsou Vam za Vasi praci nesmirne vdecni a pokud je to v jejich moznostech, tak Vase akce podpori. Nam je lito, ze jsme se nemohli zucastnit, ale neznamena to, ze si Vas nevazime. Prave naopak. Jsme pysni na to, ze je nas syn skaut a jeste vic nas tesi, ze ho skauting zajima a bavi. Diky Vam
Pani Dwaynova

Michael Cestr - Mišák
Mišák 14. listopad 2011 v 22:43

Děkujeme :D :) Jsme především rádi za to, že se mohly zúčastnit všechny děti. :D. Vaší podpory si vážíme :) Účast na akci byla dle mého názoru velmi pěkná, o podpoře rodičů svědčí především jejich hojná účast na brigádě, za co jsme velmi vděční. :))

Odpovědět